YOL ÇİZGİLERİ
Otokorkuluk
0 541 877 05 00
YOL VE OTOPARK ÇİZGİLERİ
Belli standartlar çerçevesinde çizilmeleri gerekmektedir. Yol ve otopark içinde düzenini sağlamak amacıyla yapılan işlemdir. Çizim işlemi uygulanacak yerler ekiplerimiz tarafından keşif yapıldıktan sonra sözleşmeyi takiben tüm uygulamalar dahil anahtar teslimi olarak olarak sunulmaktadır. Yol çizgi boyaları genellikle beyaz ve sarı renklerle uygulanabilmekte olup, bazı özel durumlarda farklı renkler de kullanılabilmektedir.
Firmamız yol çizgileri konusunda büyük projelerin üstesinden gelmiştir. Günümüzde bu konuda isim yapmış durumdadır. Uzmanlık gerektiren bu tip işlerde Başarı Trafik hep yanınızda yer alacaktır.
ÜRETİM MONTAJ
Üretim gerekli standart prosesler içinde gerçekleşmektedir. Galvanizli sac üzerine gerekli performans reflektifleri uygulanır. Makinalar aracılığıyla hava boşlukları alınır. Çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır.  Sonunda sabit ve pürüzsüz bir levha yapısı elde edilir. Sıcak daldırma galvaniz işlemi yağ giderme işlemi ile başlar. Sıcak su ile yıkaması yapılır. Ardından pas giderme işlemi uygulanır. Sonraki aşamlarda sırlama ve soğutma yapılır. Cronax işleminden sonra da ürün elde edilir. Montaj için gerekli olan takımlar levha bağlantı direkleri ve bağlantı aparatlarıdır.
Trafik levhası tüm taşıt trafiğinin güzergahını yönlendirmek ve güven vermek amaçlıdır.

Her Hakkı Saklıdır © Otokorkuluk
Yol Çizgileri 1
Yol Çizgileri 2
Yol Çizgileri 3
Yol Çizgileri 4