TRAFİK LEVHALARI
Otokorkuluk
0 541 877 05 00
TRAFİK LEVHALARI VE BAĞLANTI APARATLARI
Trafik levhaları, Dünya ve Karayolları Standartlarına uygundurlar. Galvanizli sac üzerine süper maksimum kalitede üretilmektedirler. Aynızamanda yüksek ve  normal performans reflektifli malzeme kullanılır. Makinalarda hava boşluksuz özelliğe sahip olarak imal edilirler. Bu işlem sonucunda levha gözenek, çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır. Sabit ve pürüzsüz bir şekilde kaplanır. Sıcak daldırma galvaniz işlemi, yağ giderme ile başlar. Sıcak su ile yıkama, pas giderme , sırlama , soğutma ve en son CRONAX işlemi ile sürer. Standart şartlarda montaj için gerekli takım ve cıvata gibi aparatları gerekmektedir. Trafik levhası otoyollarda, şehirlerarası yollarda , şehir merkezlerinde, site içi yollarda yer alırlar. Ayrıca tüm eğitim sahalarında, alışveriş merkezleri otoparklarında sürücüyü yönlendirmek ve güven vermek amacıyla kullanılmaktadır.
Modern üretim teknolojisi gerektiren trafik levhaları konusunda tecribe sahibi olduk. Günümüzde levha üretim kapasitesini veportföyünü genişletmiştir. Sektörde hak ettiği ileri konuma gelmiş bulunmaktadır.
ÜRETİM MONTAJ
Üretim gerekli standart prosesler içinde gerçekleşmektedir. Galvanizli sac üzerine gerekli performans reflektifleri uygulanır. Makinalar aracılığıyla hava boşlukları alınır. Çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır.  Sonunda sabit ve pürüzsüz bir levha yapısı elde edilir. Sıcak daldırma galvaniz işlemi yağ giderme işlemi ile başlar. Sıcak su ile yıkaması yapılır. Ardından pas giderme işlemi uygulanır. Sonraki aşamlarda sırlama ve soğutma yapılır. Cronax işleminden sonra da ürün elde edilir. Montaj için gerekli olan takımlar levha bağlantı direkleri ve bağlantı aparatlarıdır.
Trafik levhası tüm taşıt trafiğinin güzergahını yönlendirmek ve güven vermek amaçlıdır.

Her Hakkı Saklıdır © Otokorkuluk
Kavşak İçi Yönlendirme Levhası
Sokak Levhası
Yön Bilgi Levhası