TRAFİK KONİSİ
Otokorkuluk
0 541 877 05 00
TRAFİK KONİSİ FİYATLARI
Firma olarak müşteri memnuniyeti en öncelikli hedefimizdir. Sektörümüz trafik güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle kaliteden asla taviz vermeden trafik konisi üretim hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Kaliteli üretim faaliyetlerimiz sayesinde müşterilerimize dünya standartlarında malzeme sunmanın gururunu taşımaktayız.
Firmamız siz değerli müşterilerimizle birlikte sürekli çalışma isteği ve prensibiyle hareket etmektedir.Bu sebeple trafik konisi kalite ve fiyat dengesi büyük önem arz etmektedir. Profesyonel uzman kadromuz daima iyileşmeyi ve yenilenmeyi hedeflemektedir. Sizlerle çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Trafik konisi üretimi ürün gamımız içerisinde yer almaktadır. Bu tip ürünler maksimum kalite anlayışıyla üretimektedir. Konu ile ilgili bizimle iletişme geçebilirsiniz.
ÜRETİM MONTAJ
Üretim gerekli standart prosesler içinde gerçekleşmektedir. Galvanizli sac üzerine gerekli performans reflektifleri uygulanır. Makinalar aracılığıyla hava boşlukları alınır. Çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır.  Sonunda sabit ve pürüzsüz bir levha yapısı elde edilir. Sıcak daldırma galvaniz işlemi yağ giderme işlemi ile başlar. Sıcak su ile yıkaması yapılır. Ardından pas giderme işlemi uygulanır. Sonraki aşamlarda sırlama ve soğutma yapılır. Cronax işleminden sonra da ürün elde edilir. Montaj için gerekli olan takımlar levha bağlantı direkleri ve bağlantı aparatlarıdır.
Trafik levhası tüm taşıt trafiğinin güzergahını yönlendirmek ve güven vermek amaçlıdır.

Her Hakkı Saklıdır © Otokorkuluk
Trafik Konisi 1
Trafik Konisi 2
Trafik Konisi 3
Trafik Konisi 4
Trafik Konisi 5
Trafik Konisi 6