Oto Korkuluk Sistemleri
Otokorkuluk Sistemleri

OTO KORKULUK SİSTEMLERİ

Otokorkuluklar trafik kazalarında araçları mümkün olduğunca yol içersinde tutarak can ve mal güvenliğini en üst seviyede sağlamayı amaçlayan pasif koruma tertibatlarıdır. Yol kenarı güvenlik sistemleri olarak kullanılan otokorkuluklar, üstün güvenlik, kolay montaj ve demontaj, yüksek performans, düşük maliyet sağlamasından dolayı tüm dünyada karayollarının büyük çoğunluğunda tercih edilmektedir.

Bir karayolunda en az oto korkulukların varlığı kadar önem teşkil eden diğer bir husus ise oto korkulukların konu ile ilgili mevzuatları eksiksiz yerine getiren, alanında uzman ve deneyimli kişilerin tecrübelerini barındıran bir firma tarafından uygulanmış olmasıdır.

Otokorkuluğun Getirileri

• Yolu belirgin hale getirir.
• Yayaların ve hayvanların yola girmelerini engeller.
• Aracın yoldan çıkmasını önleyerek sürücülerin ve yolcuların güvende olmasını sağlar.

Çelik Halatlı Otokorkuluk

Özellikle köprü ve alt geçitlerde yol güvenliğini sağlamak için çelik kazıklar boyunca çekilmiş 3 şerit halinde kelepçelenmiş çelik halatlardan oluşmaktadır. Sistemin esnekliği nedeniyle çelik halatlı otokorkuluklara çarpan araçlar ve araç içindekiler daha az zarar görürler.

KALİTE YÖNETİMİ ?

Firmamız için kalite birincil hedef konumundadır. Müşterilerin beklentilerini karşılayıp memnuniyeti sağlayacak şekilde gerçekleştirilir.

İLKELERİMİZ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bunları firmamızın bünyesine oturtmak, Çalışanların kalite bilinci eğitim ve verimliliğini artırmak.

NEDEN BİZ ?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının temini noktasında Hızlı, Etkili ve Kesin Çözümler üretiriz, Yenilik ve Gelişmelerden sizi haberdar ederiz.

BAKIŞ AÇISI

Müşterilerimizle her daim irtibat ve iletişim içerisinde, sıcak bir aile ortamı hissiyatı ile bizimle çalışan iş ortaklarımıza güven ve dürüstlüğün ticaretle bütünleşmiş şeklini göstermekteyiz.