Otokorkuluk Sistemleri

ENGELLİ YÜRÜME YOLU

 
 
 
Fiyat Danışma Hattı
Engelli yürüme yolu  ve levhaları ürün yelpazemiz içinde yer almaktadır. Gerekli tüm standartları karşılayan bu tip çalışmalar için bizimle iletişime geçebilrsiniz.

HİSSEDİLEBİLİR YÜZEY ÜRÜNLERİ


Hissedilebilir zemin ya da görme engelli yürüme yolu görme engelliler için dünyada kabul edilmiş bir sistemdir. Hem iç, hem de dış mekanlara uygulanabilmektedir. Bu zemin sistemiyle yapılan klavuz yollar, görme engelli vatandaşlar içindir. Ayrıca üstün yürüme kabiliyeti sunmaktadır.. Hissedilebilir yüzeyler görme engelli kişiler için kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler belediyeler vb. birçok alana uygulanabilmektedir. Görme engelli kişilerin daha özgür ve engelsiz bir hayat sürmelerini kolaylaştırmaktadır.
Engelli yürüme yolları, plastik ya da çelik malzemeden üretilebilir. Güçlü yapıştırıcılarla yere yapıştırılabilir. Bazı durumlarda vida ile zemine sabitlenebilir. Sabitlenen zemin, uzun yıllar kullanın imkanı sunar. Hissedilebilir yüzey uygulamalarındaki kılavuz çizgi hareket yönüne paralel döşenerek istenen noktaya güvenli şekilde gidilmesini sağlamaktadır.
Hissedilebilir yüzey uygulamasındaki uyarıcı yüzey kesik kubbe şeklinde kabartma yüzeye sahiptir. Engelli kişinin yükseklik farkları, merdiven, kapı gibi yerleri hissedebilmesini sağlamaktadır.Hissedilebilir yüzey malzemelerimiz 24870 sayılı ve 08.09.2002 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Yapı Malzemeleri Yönetmeliği ve temel gereklere uygundur. Ürünlerimiz çevresi ile kontrast bir renktedir. Ayrıca belirlenmiş olan uyarıcı dokuya sahiptir. Kayma, aşınma ve koku yapmaz. Kolay temizlenir. İç ve dış mekanlarda rahatça uygulanabilirler.
Başarı Trafik
Toplist 25
Review www.otokorkuluk.net on alexa.com