BETON BARİYER
Otokorkuluk
0 541 877 05 00
NEW JERSEY BETON BARİYER
Karayolu tipi New Jersey beton bariyeri araç trafiğini ayırmak için kullanılanılır. Betondan yapıdır. Araçların çarpması durumunda oluşacak hasarı en aza indirgemek için özel olarak tasarlanmış bir beton elemanıdır.
KARAYOLU BETON BARİYERLERİ
Karayolu ulaşımında trafiği ayırmak için kullanılan betondan imal edilmiş yapıdır. Araçların çarpması sonucu oluşacak hasarı azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Başarı Trafik her iki beton bariyer sistemini de sunmaktadır.
Tüm alanlarda kullanılması bir ihtiyaç halina gelen beton bariyer sistemleri firmamızca büyük titizlik içinde üretilmektedir. Ürün ve hizmetlerimizden en önemli parçalarından bir tanesi olan beton bariyer çeşitlerini aşağıda görebilirsiniz.
ÜRETİM MONTAJ
Üretim gerekli standart prosesler içinde gerçekleşmektedir. Galvanizli sac üzerine gerekli performans reflektifleri uygulanır. Makinalar aracılığıyla hava boşlukları alınır. Çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır.  Sonunda sabit ve pürüzsüz bir levha yapısı elde edilir. Sıcak daldırma galvaniz işlemi yağ giderme işlemi ile başlar. Sıcak su ile yıkaması yapılır. Ardından pas giderme işlemi uygulanır. Sonraki aşamlarda sırlama ve soğutma yapılır. Cronax işleminden sonra da ürün elde edilir. Montaj için gerekli olan takımlar levha bağlantı direkleri ve bağlantı aparatlarıdır.
Trafik levhası tüm taşıt trafiğinin güzergahını yönlendirmek ve güven vermek amaçlıdır.

Her Hakkı Saklıdır © Otokorkuluk
Beton Bariyer 1
Beton Bariyer 2
Beton Bariyer 3
Beton Bariyer 4