BAŞARI TRAFİK
Otokorkuluk
0 541 877 05 00
BAŞARI TRAFİK HAKKINDA
Çeyrek asırdan fazla zamandır sektörümüzde lider konumda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Günümüzde en modern bilgisayar tekniklerini kullanarak üretim yapmaktayız. Zaman içinde ürün yelpazesini ve üretim kapasitesini arttıran Başarı Trafik Pazar lideri olmuştur.
Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı temel anlayışımızdır. Firma olarak her ürünümüzü ayrı birer eser olarak değerlendirmekteyiz. Bu değerlendirmeyle  tüm aşamalarda kendi imkanlarımızla üretebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin trafik işaretleri ve malzeme taleplerinizi itinayla tasarlamaktayız. Trafik levha ve işaretleri sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti temel amacımızdır.
Firmamız BAŞARI TRAFİK ismiyle trafik güvenliği alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Firmamız faaliyetlerine karayollarında yol çizgi uygulamaları, trafik levhaları üretimi ve montajıyla başlamıştır. Faaliyet alanına otokorkuluk imalat ve montajını da katmıştır. Türkiye’ de trafik güvenliği sektöründe proje, imalat ve uygulamasını bünyesinde bulunduran firma haline gelmiştir.  BAŞARI TRAFİK, uzun yıllara dayanan deneyimi, üretim tesisi ve uygulama kapasitesi bakımından ülkemizin önde gelen kuruluşlarından olmuştur. Firmamız bünyesinde yüzlerce çalışanımız bulunmaktadır.
Tamamı firmamıza ait termoplastik ve çift komponentli yol çizgi malzemeleri üretimini yapmaktayız. Bununla birlikte trafik levha ve konstrüksüyonları, çelik oto korkuluk üretimini de gerçekleştirmekteyiz.  Başarı Trafik tesislerdeki üretim miktarı ve uygulama kapasiteleri açısından yol çizgi konusunda da Türkiye pazarında önmli bir yer almıştır. Firmamız trafik levhaları konusunda Türkiye pazarındaki payını daha da arttırmayı hedeflemektedir.
Başarı Trafik en modern üretim tekolojileriyle üretimini sürdürmektedir. Firma olarak kapasitesini ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Bununla birlikte hizmet ağını da başaryla arttırmıştır.
ÜRETİM MONTAJ
Üretim gerekli standart prosesler içinde gerçekleşmektedir. Galvanizli sac üzerine gerekli performans reflektifleri uygulanır. Makinalar aracılığıyla hava boşlukları alınır. Çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır.  Sonunda sabit ve pürüzsüz bir levha yapısı elde edilir. Sıcak daldırma galvaniz işlemi yağ giderme işlemi ile başlar. Sıcak su ile yıkaması yapılır. Ardından pas giderme işlemi uygulanır. Sonraki aşamlarda sırlama ve soğutma yapılır. Cronax işleminden sonra da ürün elde edilir. Montaj için gerekli olan takımlar levha bağlantı direkleri ve bağlantı aparatlarıdır.
Trafik levhası tüm taşıt trafiğinin güzergahını yönlendirmek ve güven vermek amaçlıdır.

Her Hakkı Saklıdır © Otokorkuluk
ADRES
Başkent Bulvarı 1170. Sokak Özçelik İş Merkezi, Numara 4/96 Kat 9 06374 OSTİM Yenimahalle ANKARA
Telefon
0 312 395 90 62
Faks
0 312 395 91 62
Cep
0 541 877 05 00
E Mail
info@otokorkuluk.net
info@basaritrafik.com
basari.trafik06@gmail.com