Başüstü Direk
Başüstü Direk

BAŞÜSTÜ DİREKLERİ

Başarı trafik karayolları şartnamesine uygun Başüstü, Tag ve plaka tanıma sistemi PTS direklerininin imalatını ve montajını kalite boru veya sac dan çokgen kesitli olarak yapmaktadır. Üretimi yapılan tüm direkler sıcak daldırma galvanız yöntemiyle kaplanmaktadır.BAŞÜSTÜ YÖN BİLGİ LEVHALARI

Ürünler karayolu standartlarında üretilir ve TS EN 1461 standartlarında belirtilen esaslara göre Sıcak Daldırma Yöntemi ile galvaniz kaplanır. Uzman ekiplerimiz tarafından yol ve kavşak paftaları üzerinde levhaların projelendirilmesini yaparak montaj ekiplerimizce tüm levha ve gruplarının yerine montaj hizmetlerini sunmaktayız.

KALİTE YÖNETİMİ ?

Firmamız için kalite birincil hedef konumundadır. Müşterilerin beklentilerini karşılayıp memnuniyeti sağlayacak şekilde gerçekleştirilir.

İLKELERİMİZ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bunları firmamızın bünyesine oturtmak, Çalışanların kalite bilinci eğitim ve verimliliğini artırmak.

NEDEN BİZ ?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının temini noktasında Hızlı, Etkili ve Kesin Çözümler üretiriz, Yenilik ve Gelişmelerden sizi haberdar ederiz.

BAKIŞ AÇISI

Müşterilerimizle her daim irtibat ve iletişim içerisinde, sıcak bir aile ortamı hissiyatı ile bizimle çalışan iş ortaklarımıza güven ve dürüstlüğün ticaretle bütünleşmiş şeklini göstermekteyiz.