BARİYER
Otokorkuluk
0 541 877 05 00
BARİYER YOL GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Karayolları ve tüm özel amaçlı kullanımlar için otokorkuluk Yol Emniyet Bariyerleri ile yan elamanları kendi tesislerimizde üretilmektedir. Firmamız tüm ürünler için montaj hizmeti vermektedir. Başarı Trafik, ürünlerinin üretim ve montajını kendisi yapmaktadır. Oto gerekli tüm sertifikalara sahip bulunmaktadır. Proje durumuna göre Karayolu Teknik Şartnamesine uygun biçimde yapılmaktadır. Uygun fiyat yol güvenliği sağlayan otokorkuluklarımız galvanizli çelik olup,  üretim ve doğrudan satışı tarafımızca yapılmaktadır.
Bariyer üretimi konusunda ileri düzeye gelen firmamız kapasitesini ve ürün portföyünü arttırmıştır. Kaliteli ürünleriyle sektörde iddalı bir duruma gelmiş bulunmaktadır.
ÜRETİM MONTAJ
Üretim gerekli standart prosesler içinde gerçekleşmektedir. Galvanizli sac üzerine gerekli performans reflektifleri uygulanır. Makinalar aracılığıyla hava boşlukları alınır. Çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır.  Sonunda sabit ve pürüzsüz bir levha yapısı elde edilir. Sıcak daldırma galvaniz işlemi yağ giderme işlemi ile başlar. Sıcak su ile yıkaması yapılır. Ardından pas giderme işlemi uygulanır. Sonraki aşamlarda sırlama ve soğutma yapılır. Cronax işleminden sonra da ürün elde edilir. Montaj için gerekli olan takımlar levha bağlantı direkleri ve bağlantı aparatlarıdır.
Trafik levhası tüm taşıt trafiğinin güzergahını yönlendirmek ve güven vermek amaçlıdır.

Her Hakkı Saklıdır © Otokorkuluk
Cam Buton Bariyer
Metal Yol Bariyeri
Solar Çakar Buton Bariyer
Yol Bölme Butonu Bariyer
Yol Bölme Butonu Baririy
Yol Bölme Butonu Bariyer
Yol Bölme Butonu Bariyeri
Yol Bölme Butonu Bariyer
Yol Bölme Butonu Bariyer